Ponedeljak - Petak
08-20.30h
Subota
09-17h
prodaja@diplon.net
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Zidna kupatilska ogledala |
| Težina specifikacija | 11 kg |
| Geometrija | Asimetrična |
| Vrsta | Bez etažera |
| Izdvajamo | Sa rasvetom |
| Brendovi | Von Adelberg |
| Širina | 90 cm |
| Visina | 52 cm |
Von Adelberg je kompanija osnovana 2008. godine u Nemačkoj čiji je glavni cilj bio veleprodaja. Bavi se proizvodnjom opreme za kupatila i sanitarije. 2013. godine otvara pogon za proizvodnju ogledala za kupatilo u Kragujevcu i 2015. u Beogradu. Svi proizvodi kompanije sadrže EURO1 sertifikat. Kompanija se zalaže za pružanje visokog kvaliteta usluge.
Plaćanje možete izvršiti pouzećem (prilikom isporuke), virmanski (preko računa), platnim karticama, ili na licu mesta ukoliko se odlučite za preuzimanje robe u našem salonu.
Isporučujemo robu na teritoriji cele Srbije, kurirskom službom ili Diplon vozilima. Za specifične kabaste i lomljive proizvode, naši operateri će vas kontaktirati kako bi dogovorili tačan datum isporuke. Detaljni cenovnik i uslove isporuke pogledajte na stranici isporuka.
Asortiman proizvoda dostupan za poručivanje u internet prodavnici nije identičan kao lageri pojedinačnih maloprodajnih objekata. Ukoliko se odlučite za dolazak u jedan od Diplon Kupatila salona keramike, kako bi detaljnije pogledali i obavili kupovinu određenog proizvoda, proverite dostupnost pozivom maloprodajnog objekta koji planirate da posetite.

Poštovani korisniče, sajt diplon.net koristi cookies (kolačiće) u cilju poboljšanja korisničkog iskustva. Opširnije.