Ponedeljak - Petak
08-20.30h
Subota
09-17h
prodaja@diplon.net
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Tuš kadice |
| Težina specifikacija | 0 kg |
| Vrsta | Pravougaoni |
| Ugradnja | Plitka |
| Brendovi | Winner |
| Širina | 80 cm |
| Dužina | 120 cm |
Winner preduzeće je osnovano 2011 godine u Kragujevcu. Preduzeće je već deceniju postojanja konkurentno na domaćem tržištu u proizvodnji predmeta od plastike koji široku primenu pronalaze u grani građevinarstva, ali sve više su izbor i privatnih domaćinstava. U svom asortimanu ovaj domaći proizvođač nudi veliki izbor visokokvalitetnih tuš kada za samostalnu ugradnju ili u kombinaciji sa odgovarajućim tuš paravanom, različitih dimenzija, boja i oblika. Imena modela inspirisana su imenima srpskih reka kao što su Rasina, Sitnica, Jošanica i druge.
Pogledajte asortiman brenda Winner.
Plaćanje možete izvršiti pouzećem (prilikom isporuke), virmanski (preko računa), platnim karticama, ili na licu mesta ukoliko se odlučite za preuzimanje robe u našem salonu.
Isporučujemo robu na teritoriji cele Srbije, kurirskom službom ili Diplon vozilima. Za specifične kabaste i lomljive proizvode, naši operateri će vas kontaktirati kako bi dogovorili tačan datum isporuke. Detaljni cenovnik i uslove isporuke pogledajte na stranici isporuka.
Asortiman proizvoda dostupan za poručivanje u internet prodavnici nije identičan kao lageri pojedinačnih maloprodajnih objekata. Ukoliko se odlučite za dolazak u jedan od Diplon Kupatila salona keramike, kako bi detaljnije pogledali i obavili kupovinu određenog proizvoda, proverite dostupnost pozivom maloprodajnog objekta koji planirate da posetite.

Poštovani korisniče, sajt diplon.net koristi cookies (kolačiće) u cilju poboljšanja korisničkog iskustva. Opširnije.