Ponedeljak - Petak
08-20.30h
Subota
09-17h
prodaja@diplon.net
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Granitne pločice |
| Težina specifikacija | 0 kg |
| Vrsta pločica | Podne pločice |
| Ugradnja | Spoljne, Unutrašnje |
| Izdvajamo | Imitacija drveta |
| Brendovi | El Molino |
| Širina | 15 cm |
| Dužina | 90 cm |
El Molino Ceramicas je porodično preduzeće sa više od 98 godina iskustva. Od svog osnivanja posvećeno je inovacijama u kombinaciji sa tradicijom i faktorima koji su omogućili da svoju proizvodnju prati prema potrebama tržišta. El Molino nudi veliki izbor formata keramičkih i granitnih pločica dostupnih u širokom spektru završnih obrada i efekata. Ponuda keramičkih pločica dizajniranih za sve vrste arhitektonskih projekata, kako privatnih tako i javnih prostora.
Pogledajte asortiman brenda El Molino.
Plaćanje možete izvršiti pouzećem (prilikom isporuke), virmanski (preko računa), platnim karticama, ili na licu mesta ukoliko se odlučite za preuzimanje robe u našem salonu.
Isporučujemo robu na teritoriji cele Srbije, kurirskom službom ili Diplon vozilima. Za specifične kabaste i lomljive proizvode, naši operateri će vas kontaktirati kako bi dogovorili tačan datum isporuke. Detaljni cenovnik i uslove isporuke pogledajte na stranici isporuka.
Asortiman proizvoda dostupan za poručivanje u internet prodavnici nije identičan kao lageri pojedinačnih maloprodajnih objekata. Ukoliko se odlučite za dolazak u jedan od Diplon Kupatila salona keramike, kako bi detaljnije pogledali i obavili kupovinu određenog proizvoda, proverite dostupnost pozivom maloprodajnog objekta koji planirate da posetite.

Poštovani korisniče, sajt diplon.net koristi cookies (kolačiće) u cilju poboljšanja korisničkog iskustva. Opširnije.