Ponedeljak - Petak
08-20.30h
Subota
09-17h
prodaja@diplon.net
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Keramičke pločice |
| Težina specifikacija | 0 kg |
| Vrsta pločica | Zidne pločice, Listele i dekori |
| Ugradnja | Unutrašnje |
| Brendovi | Super Ceramica |
| Širina | 25 cm |
| Dužina | 80 cm |
Super Ceramica ima preko 40 godina iskustva u proizvodnji keramike. Španska kompanija stavlja akcenat na proizvodnju visokokvalitetnih granitnih pločica za kupatilo, kuhinju, dnevni boravak, terasu. Kompanija ima čvrstu posvećenost kvalitetu kao i vršenju usluga u okruženju koje je prilagođeno stalno promenljivim tržišnim uslovima.
Pogledajte asortiman brenda Super Ceramica.
Plaćanje možete izvršiti pouzećem (prilikom isporuke), virmanski (preko računa), platnim karticama, ili na licu mesta ukoliko se odlučite za preuzimanje robe u našem salonu.
Isporučujemo robu na teritoriji cele Srbije, kurirskom službom ili Diplon vozilima. Za specifične kabaste i lomljive proizvode, naši operateri će vas kontaktirati kako bi dogovorili tačan datum isporuke. Detaljni cenovnik i uslove isporuke pogledajte na stranici isporuka.
Asortiman proizvoda dostupan za poručivanje u internet prodavnici nije identičan kao lageri pojedinačnih maloprodajnih objekata. Ukoliko se odlučite za dolazak u jedan od Diplon Kupatila salona keramike, kako bi detaljnije pogledali i obavili kupovinu određenog proizvoda, proverite dostupnost pozivom maloprodajnog objekta koji planirate da posetite.

Poštovani korisniče, sajt diplon.net koristi cookies (kolačiće) u cilju poboljšanja korisničkog iskustva. Opširnije.