Ponedeljak - Petak
08-20.30h
Subota
09-17h
prodaja@diplon.net
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Keramičke pločice |
| Težina specifikacija | 0 kg |
| Vrsta pločica | Zidne pločice |
| Ugradnja | Unutrašnje |
| Brendovi | Bien Seramik |
| Širina | 30 cm |
| Dužina | 60 cm |
Bein Seramik, član Ercan grupaciji, jedan je od vodećih inovatora na polju proizvodnje građevinskog materijala u Turskoj, ali i u svetu. Brend koji se ističe po svom naprednom i jedinstvenom dizajnu, Bien Seramik prati ekološke pristupe u proizvodnji korišćenjem digitalne tehnologije za proizvodnju zidnih i porcelanskih pločica.
Plaćanje možete izvršiti pouzećem (prilikom isporuke), virmanski (preko računa), platnim karticama, ili na licu mesta ukoliko se odlučite za preuzimanje robe u našem salonu.
Isporučujemo robu na teritoriji cele Srbije, kurirskom službom ili Diplon vozilima. Za specifične kabaste i lomljive proizvode, naši operateri će vas kontaktirati kako bi dogovorili tačan datum isporuke. Detaljni cenovnik i uslove isporuke pogledajte na stranici isporuka.
Asortiman proizvoda dostupan za poručivanje u internet prodavnici nije identičan kao lageri pojedinačnih maloprodajnih objekata. Ukoliko se odlučite za dolazak u jedan od Diplon Kupatila salona keramike, kako bi detaljnije pogledali i obavili kupovinu određenog proizvoda, proverite dostupnost pozivom maloprodajnog objekta koji planirate da posetite.

Poštovani korisniče, sajt diplon.net koristi cookies (kolačiće) u cilju poboljšanja korisničkog iskustva. Opširnije.