Ponedeljak - Petak
08-20.30h
Subota
09-17h
prodaja@diplon.net
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Keramičke pločice |
| Težina specifikacija | 0 kg |
| Vrsta pločica | Podne pločice, Listele i dekori |
| Ugradnja | Unutrašnje |
| Brendovi | Halcon |
| Širina | 33cm |
| Dužina | 33 cm |
Halcon Ceramicas je španska kompanija koja proizvodi keramičke i granitne pločice. Kompanija posluje preko 60 godina i jedna je od vodećih proizvođača keramike u Španiji. Svoju proizvodnju vrši na pet lokacija. Smatra da je inovacija budućnost i svoju uspešnost u poslovanju opravdava kvalitetom svojih proizvoda.
Pogledajte asortiman brenda Halcon.
Plaćanje možete izvršiti pouzećem (prilikom isporuke), virmanski (preko računa), platnim karticama, ili na licu mesta ukoliko se odlučite za preuzimanje robe u našem salonu.
Isporučujemo robu na teritoriji cele Srbije, kurirskom službom ili Diplon vozilima. Za specifične kabaste i lomljive proizvode, naši operateri će vas kontaktirati kako bi dogovorili tačan datum isporuke. Detaljni cenovnik i uslove isporuke pogledajte na stranici isporuka.
Asortiman proizvoda dostupan za poručivanje u internet prodavnici nije identičan kao lageri pojedinačnih maloprodajnih objekata. Ukoliko se odlučite za dolazak u jedan od Diplon Kupatila salona keramike, kako bi detaljnije pogledali i obavili kupovinu određenog proizvoda, proverite dostupnost pozivom maloprodajnog objekta koji planirate da posetite.

Poštovani korisniče, sajt diplon.net koristi cookies (kolačiće) u cilju poboljšanja korisničkog iskustva. Opširnije.