Ponedeljak - Petak
08-20.30h
Subota
09-17h
prodaja@diplon.net
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Granitne pločice |
| Težina specifikacija | 0 kg |
| Vrsta pločica | Zidne pločice, Podne pločice |
| Ugradnja | Spoljne, Unutrašnje |
| Izdvajamo | Velikog formata |
| Brendovi | Itaca |
| Širina | 120 cm |
| Dužina | 120 cm |
Itaca je Indijska kompanija koja se bavi proizvodjnom keramičkih pločica. Brend je nastao 2009. godine sa misijom da ponudi jedinstvene, ali pristupačne zidne i podne pločice. Povećanje luksuza zidova italijanskim stilom pločica je strast ovog brenda. Pločice koje proizvode ne samo da oduševljavaju kupce, već uspijevaju postaviti nove standarde za industriju.
Plaćanje možete izvršiti pouzećem (prilikom isporuke), virmanski (preko računa), platnim karticama, ili na licu mesta ukoliko se odlučite za preuzimanje robe u našem salonu.
Isporučujemo robu na teritoriji cele Srbije, kurirskom službom ili Diplon vozilima. Za specifične kabaste i lomljive proizvode, naši operateri će vas kontaktirati kako bi dogovorili tačan datum isporuke. Detaljni cenovnik i uslove isporuke pogledajte na stranici isporuka.
Asortiman proizvoda dostupan za poručivanje u internet prodavnici nije identičan kao lageri pojedinačnih maloprodajnih objekata. Ukoliko se odlučite za dolazak u jedan od Diplon Kupatila salona keramike, kako bi detaljnije pogledali i obavili kupovinu određenog proizvoda, proverite dostupnost pozivom maloprodajnog objekta koji planirate da posetite.

Poštovani korisniče, sajt diplon.net koristi cookies (kolačiće) u cilju poboljšanja korisničkog iskustva. Opširnije.