Ponedeljak - Petak
08-20.30h
Subota
09-17h
prodaja@diplon.net
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Granitne pločice |
| Težina specifikacija | 0 kg |
| Vrsta pločica | Zidne pločice |
| Ugradnja | Unutrašnje |
| Brendovi | Rako |
| Širina | 20 cm |
| Dužina | 60 cm |
Rako je jedan od evropskih proizvođača keramičkih i granitnih pločica sa dugom tradicijom. Fabrika osnovana davne 1883. godine danas posluje u sklopu Lasselsberg korporacije i vodeći je brend u oblasti opreme za kupatilo u Češkoj. Podeljeni na Rako Home, Rako Object i Rako System, pokrivaju kompletna rešenja vezana za oblaganje zidova i podova pločicama.
Pogledajte asortiman brenda Rako.
Plaćanje možete izvršiti pouzećem (prilikom isporuke), virmanski (preko računa), platnim karticama, ili na licu mesta ukoliko se odlučite za preuzimanje robe u našem salonu.
Isporučujemo robu na teritoriji cele Srbije, kurirskom službom ili Diplon vozilima. Za specifične kabaste i lomljive proizvode, naši operateri će vas kontaktirati kako bi dogovorili tačan datum isporuke. Detaljni cenovnik i uslove isporuke pogledajte na stranici isporuka.
Asortiman proizvoda dostupan za poručivanje u internet prodavnici nije identičan kao lageri pojedinačnih maloprodajnih objekata. Ukoliko se odlučite za dolazak u jedan od Diplon Kupatila salona keramike, kako bi detaljnije pogledali i obavili kupovinu određenog proizvoda, proverite dostupnost pozivom maloprodajnog objekta koji planirate da posetite.

Poštovani korisniče, sajt diplon.net koristi cookies (kolačiće) u cilju poboljšanja korisničkog iskustva. Opširnije.