Ponedeljak - Petak
08-20.30h
Subota
09-17h
prodaja@diplon.net
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Granitne pločice |
| Težina specifikacija | 0 kg |
| Vrsta pločica | Zidne pločice, Podne pločice |
| Ugradnja | Spoljne, Unutrašnje |
| Izdvajamo | Imitacija drveta |
| Brendovi | Marazzi |
| Širina | 15 cm |
| Dužina | 90 cm |
Marazzi je osnovan kao porodična firma 1935. godine u Italijanskom gradu Sasuolu i predstavlja jednog od vodećih svetskih proizvođača keramike. Marazzi brend ima svoje proizvodne pogone u Italiji, Španiji, Rusiji, SAD i istočnoj Evropi. Prisutan je u 140 zemalja sveta i poseduje preko 5500 proizvoda u svom asortimanu. Posebno se izdvajaju po asortimanu proizvoda granitne pločice.
Pogledajte asortiman brenda Marazzi.
Plaćanje možete izvršiti pouzećem (prilikom isporuke), virmanski (preko računa), platnim karticama, ili na licu mesta ukoliko se odlučite za preuzimanje robe u našem salonu.
Isporučujemo robu na teritoriji cele Srbije, kurirskom službom ili Diplon vozilima. Za specifične kabaste i lomljive proizvode, naši operateri će vas kontaktirati kako bi dogovorili tačan datum isporuke. Detaljni cenovnik i uslove isporuke pogledajte na stranici isporuka.
Asortiman proizvoda dostupan za poručivanje u internet prodavnici nije identičan kao lageri pojedinačnih maloprodajnih objekata. Ukoliko se odlučite za dolazak u jedan od Diplon Kupatila salona keramike, kako bi detaljnije pogledali i obavili kupovinu određenog proizvoda, proverite dostupnost pozivom maloprodajnog objekta koji planirate da posetite.

Poštovani korisniče, sajt diplon.net koristi cookies (kolačiće) u cilju poboljšanja korisničkog iskustva. Opširnije.